Skip to content Skip to footer

Tuzla: Ljeto na Panonskim jezerima uz prošlogodišnje cijene

Dobra vijest za sve posjetitelje na Panonskim jezerima je da cijene dnevnih, mjesečnih, sezonskih i petodnevnih ulaznica ostaju nepromijenjene u odnosu na prošlu sezonu.

Redovna dnevna ulaznica radnim danima iznosi sedam KM, dok je vikendom devet KM. Povlaštene i dječije ulaznice kreću se od 4,50 KM, a dostupne su i porodične te poslijepodnevne ulaznice po povoljnijim cijenama.

Panonska jezera i ovog ljeta nude sadržaj za sve generacije – od kupanja u jedinstvenim slanim jezerima, sunčališta i plažnog mobilijara, do dječijih zona, arheološkog parka i brojnih ljetnih događaja.

Radno vrijeme tokom ljeta prilagođeno je sezoni, pa će jezera u julu biti otvorena od 7 do 20.30 sati. Djeca do četiri godine imaju besplatan ulaz, kao i osobe sa 100 posto invaliditetom uz izradu sezonske kartice.

Više informacija pronađite na stranici Pannonica.